Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (315 entries)

en: (Default is 'secret')
sk: (Predvolene je 'tajné')

en: (Default is 160px)
sk: (Predvolené je 160px)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
sk: (filtrované z _MAX_ celkových záznamov)

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 120 seconds
sk: 120 sekúnd

en: 15 seconds
sk: 15 sekúnd

en: 2 minutes
sk: 2 minúty

en: 3 minutes
sk: 3 minúty

en: 30 seconds
sk: 30 sekúnd

en: 45 seconds
sk: 45 sekúnd

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 60 seconds
sk: 60 sekúnd

en: 90 seconds
sk: 90 sekúnd

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
sk: <div class="asenha-warning">Táto funkcia <strong>funguje iba s predvolenou prihlasovacou stránkou WordPress</strong>. Nepodporuje používanie vlastnej prihlasovacej stránky, ktorú ste manuálne vytvorili pomocou nástroja na tvorbu stránok alebo iného doplnku (pluginu).<br /><br />Taktiež <strong>zatiaľ nie je kompatibilná s metódami dvojfaktorovej autentifikácie (2FA)</strong>. Ak používate doplnok 2FA, použite funkciu zmeny prihlasovacej adresy URL, ktorá je súčasťou tohto doplnku, alebo použite iný doplnok, ktorý je s ním kompatibilný.<br /><br />A samozrejme na zlepšenie zabezpečenia <strong>použite niečo iné ako 'login'</strong> pre vlastný prihlasovací modul.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
sk: <span class="faded">(Predvolená hodnota je 1 minúta)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
sk: <span class="faded">(Predvolene je 15 sekúnd))</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Heslo</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Bezpečnosť</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Poslať testovací mail do</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Odosielateľ emailu</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Meno odosielateľa</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
sk: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Užívateľské meno</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
sk: <strong>Kód, ktorý sa má vložiť za &lt;body&gt; s prioritou</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
sk: <strong>Kód, ktorý sa má vložiť pred značku &lt;/head&gt; s prioritou</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
sk: <strong>Kód, ktorý sa má vložiť do sekcie päty pred &lt;/body&gt; s prioritou</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
sk: <strong>Chyba:</strong> Neplatný email alebo nesprávne heslo.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
sk: <strong>Obsah vášho súboru ads.txt:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
sk: <strong>Váš obsah app-ads.txt:</strong>

en: AVIF Support Status
sk: Stav podpory obrázkov vo formáte AVIF

en: AVIF Upload
sk: Nahrávanie obrázkov vo formáte AVIF

en: Add New
sk: Pridať Nový

en: Add Your Review
sk: Pridať recenziu/hodnotenie pluginu

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
sk: Pridať vlastné &lt;body&gt;  triedu/-y na jednotnom zobrazení niektorých alebo všetkých typov verejných príspevkov.  Kompatibilné s triedami, ktoré už boli pridané pomocou <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">doplnku (pluginu) Custom Body Class</a>.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
sk: Pridajte vlastné CSS na všetky stránky správcu pre všetky roly používateľov.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
sk: Pridajte vlastný CSS na všetky frontendové stránky pre všetky roly používateľov.

en: Admin Interface
sk: Rozhranie správcu

en: Admin Menu Organizer
sk: Organizátor správcovskej (admin) ponuky

en: Admin Notices
sk: Správcovské oznámenia

en: Admin and Site Enhancements (ASE)
sk: Admin and Site Enhancements (ASE)
    Vylepšenia správcovských (admin) možností v jednom plugine

en: After duplication, redirect to:
sk: Po duplikovaní presmerovať na:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
sk: Po uložení vyššie uvedených nastavení skontrolujte, či je všetko nižšie správne nakonfigurované.

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
sk: Povoliť otváranie vlastných položiek z menu (navigačnej ponuky) na novej karte

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
sk: Povoliť, aby položky vlastnej navigačnej ponuky mali odkazy, ktoré sa otvárajú na novej karte prehliadača prostredníctvom atribútu target="_blank". Pre zvýšenie bezpečnosti a výhody SEO bude pridaný aj atribút rel="noopener noreferrer nofollow".

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
sk: Povoliť niektorým alebo všetkým rolám používateľov nahrávať súbory SVG, ktoré budú následne overené a vyčistené, aby bolo zaručené bezpečie.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
sk: Taktiež deaktivujte štýly frontend bloku / CSS súborov pre vybrané typy príspevkov.

en: Attempts<br />Lockouts
sk: Pokusy<br />Vymknutia

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
sk: Automaticky publikovať príspevky so zmeškaným harmonogramom naplánovania

en: Background
sk: Pozadie

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
sk: Obísť overenie SSL certifikátu. Toto by mohlo byť nebezpečné, ak by sa pošta doručovala cez internet, ale môže to pomôcť v určitých lokálnych a/alebo kontajnerových (uzavretých/testovacích) scenároch WordPress.

en: Change Login URL
sk: Zmeňte prihlasovaciu URL adresu

en: Clean Up Admin Bar
sk: Vyčistiť panel správcu (admin bar)

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
sk: Vyčistite správcovské (admin) stránky presunutím upozornení do samostatného panela, ktorý je ľahko prístupný cez administračný panel.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
sk: Vyčistite a zrýchlite informačný panel úplným vypnutím niektorých alebo všetkých miniaplikácií (widgetov) na Nástenke (Dashboarde). Deaktivované miniaplikácie (widgety) nenačítajú žiadne položky ani sa nezobrazia v časti Možnosti obrazovky.

en: Click to view hidden admin notices
sk: Kliknutím zobrazíte skryté správcovské upozornenia

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
sk: Úplne zakáže aktualizácie jadra, tém a doplnkov (pluginov) a automatické aktualizácie. Zakáže tiež kontroly aktualizácií, upozornenia a e-maily.

en: Configure
sk: Nastavenia

en: Content Duplication
sk: Duplikácia obsahu

en: Content Management
sk: Správa obsahu

en: Content Order
sk: Poradie obsahu

en: Curves
sk: Obrázok s krivkami

en: Custom Admin CSS
sk: Vlastné CSS na admin backende

en: Custom Admin Footer Text
sk: Vlastný text päty správcu

en: Custom Body Class
sk: Doplnok (plugin) Custom Body Class

en: Custom Code
sk: Vlastný kód

en: Custom Frontend CSS
sk: Vlastné CSS na frontende

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
sk: Prispôsobiť poradie správcovského (admin) menu a voliteľne zmeniť názvy položiek v menu alebo skryť niektoré položky v menu.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
sk: Prispôsobte text, ktorý vidíte na päte stránok wp-admin iných ako je táto stránka nastavení ASE.

en: DUPLICATE
sk: DUPLIKOVAŤ

en: Default is %s
sk: Predvolené je %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
sk: Predvolená hodnota je 10. Pre väčšie číslo vložte kód bližšie k &lt;/body&gt;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
sk: Predvolená hodnota je 10. Väčšie číslo vložte pomocou kódu bližšie k &lt;/head&gt;

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
sk: Predvolená hodnota je 10. Menšie číslo vložte pomocou kódu bližšie k &lt;body&gt;

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
sk: Predvolený text je: <em>Ďakujeme, že tvoríte pomocou <a href="https://wordpress.org/">WordPress-u</a></em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
sk: Predvolený text je: <em>Verzia %s</em>

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
sk: Zakázať <strong>obrazovku s nastaveniami miniaplikácií (widgetov) na základe blokovania</strong>. Obnoví klasickú obrazovku nastavení miniaplikácií (widgetov) pri použití klasickej (neblokovanej) témy. Toto nemá žiadny vplyv na blokové témy.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
sk: Zakážte <strong>podporu emodži pre stránky, príspevky a vlastné typy príspevkov</strong> na správcovi a klientskom rozhraní. Podpora je užitočná predovšetkým pre staršie prehliadače, ktoré pre ňu nemajú natívnu podporu. Väčšina moderných prehliadačov v rôznych operačných systémoch a zariadeniach má teraz natívnu podporu.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
sk: Zakážte skript <strong>jQuery Migrate</strong> na frontende, ktorý by už nemal byť potrebný, ak váš web používa moderné motívy a doplnky.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
sk: Zakázať <strong>lenivé načítanie obrázkov</strong>, ktoré bolo natívne pridané od verzie WordPress 5.5.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
sk: Zakážte <strong>číslo verzie</strong> na statických adresách URL zdrojov uvedených v &lt;head&gt;, ktoré môžu prezradiť číslo verzie WordPress. Staršie verzie môžu obsahovať neopravené bezpečnostné medzery. Vzťahuje sa na zobrazenie stránok bez prihlásenia. To tiež zvýši cacheovateľnosť statických aktív, ale môže to mať neúmyselné následky. Uistite sa, že viete, čo robíte.

en: Disable All Updates
sk: Zakázať všetky aktualizácie

en: Disable Comments
sk: Zakázať komentáre

en: Disable Components
sk: Zakázať komponenty

en: Disable Dashboard Widgets
sk: Zakázať miniaplikácie (widgety) na Nástenke (Dashboarde)

en: Disable Feeds
sk: Zakázať informačné kanály (feedy)

en: Disable Gutenberg
sk: Zakázať Gutenberg editor

en: Disable REST API
sk: Zakázať REST API

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
sk: Zakázať prístup k REST API pre neoverených používateľov a odstrániť stopy URL z &lt;head&gt;, hlavičiek HTTP a koncového bodu WP RSD.

en: Disable Smaller Components
sk: Zakázať menšie komponenty

en: Disable XML-RPC
sk: Zakázať XML-RPC

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
sk: Vypnite všetky RSS kanály, Atom a RDF feedy. To zahŕňa informačné kanály pre príspevky, kategórie, značky, komentáre, autorov a vyhľadávanie. Odstráni tiež stopy adries URL informačných kanálov z &lt;head&gt;.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
sk: Zakázať komentáre pre niektoré alebo všetky typy verejných príspevkov. Keď je táto možnosť zakázaná, existujúce komentáre sa skryjú aj na frontende.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
sk: Zakázať načítavanie <strong>súborov CSS a JS Dashicons (oficiálna sada 342 vektorových ikon fontu zahrnutých v jadre WordPressu)</strong> v klientskom rozhraní pre návštevníkov verejných stránok. To môže narušiť rozloženie alebo dizajn vlastných formulárov vrátane vlastných prihlasovacích formulárov, ak závisia od Dashicons. Po deaktivácii nezabudnite tieto formuláre skontrolovať.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
sk: Zakázať <strong>&lt;generator&gt; tag</strong>v RSS kanáli &lt;channel&gt;, ktorý zverejňuje číslo verzie WordPressu. Staršie verzie môžu obsahovať neopravené bezpečnostné medzery.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
sk: Zakázať <strong>Really Simple Discovery (RSD) (na objavovanie a indexovanie obsahu) &lt;odkaz&gt; tag</strong> v &lt;head&gt;. Nie je to potrebné, ak vaša stránka nepoužíva na správu príspevkov pingback alebo vzdialeného klienta (XML-RPC).

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
sk: Zakázať <strong>Windows Live Writer (WLW) (program na publikovanie blogov) &lt;link&gt; tag</strong> v &lt;head&gt;. Aplikácia WLW bola ukončená v roku 2017.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
sk: Zakázať <strong>generátor &lt;meta&gt; tag</strong>v &lt;head&gt;, ktorý prezrádza číslo verzie WordPress. Staršie verzie môžu obsahovať neopravené bezpečnostné medzery.

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
sk: Zakázať editor blokov Gutenberg pre niektoré alebo všetky príslušné typy príspevkov.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
sk: Zakázať predvolený <strong>skrátený odkaz WordPress &lt;odkaz&gt; tag</strong> v &lt;head&gt;. Vyhľadávače ho ignorujú a má minimálne praktické využitie. Zvyčajne sa uprednostňuje vyhradený doplnok alebo služba pre krátke odkazy, ktoré umožňujú pekné mená v krátkych odkazoch a sledovanie kliknutí pri zdieľaní odkazu na sociálnych médiách.

en: Dismiss
sk: Zamietnuť

en: Display Active Plugins First
sk: Zobraziť aktívne doplnky (pluginy) ako prvé

en: Display System Summary
sk: Zobraziť systémový súhrn

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
sk: Zobrazenie panela zobrazujúceho a odkazujúceho na všetky dostupné veľkosti pri prezeraní obrázka v knižnici médií. Obzvlášť užitočné na rýchle získanie URL konkrétnej veľkosti obrázka.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
sk: Zobraziť aktívne / aktivované pluginy v hornej časti zoznamu Nainštalovaných pluginov. Užitočné, keď má vaša stránka veľa deaktivovaných doplnkov (pluginov) na testovacie alebo vývojárske účely.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
sk: Urobiť viac s <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Doživotnou licenciou (DL) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
sk: Presuňte položky ponuky na požadované miesto. Voliteľne zmeňte názvy položiek ponuky pluginov/tém tretích strán alebo skryte niektoré položky, kým ich neprepnete kliknutím na „Zobraziť všetko“ v spodnej časti menu správcu.

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate %s
sk: Duplikovať %s

en: Duplicate this as draft
sk: Duplikovať toto ako koncept

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
sk: Jednoducho upravte a overte svoj <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> obsah.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
sk: Jednoducho upravujte a overujte obsah súboru <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a>.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
sk: Jednoducho povoľte vylepšenia a funkcie, pre ktoré zvyčajne používate viacero pluginov.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
sk: Jednoducho vložte &lt;meta&gt;, &lt;odkaz&gt;, &lt;skript&gt; a &lt;štýl&gt; značky, Google Analytics, Správca značiek, AdSense, kód konverzie a optimalizácie reklám, pixely pre Facebook, TikTok a Twitter atď.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
sk: Ľahko nahraďte akýkoľvek typ mediálneho súboru novým, pričom si zachováte existujúce ID média, dátum zverejnenia a názov súboru. Žiadne existujúce odkazy sa teda neprerušia.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit screen
sk: Upraviť obrazovku

en: Email Address Obfuscator
sk: Zahmlenie emailovej adresy botov

en: Email Delivery
sk: Doručovanie e-mailom

en: Email address only
sk: Iba e-mailová adresa

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
sk: Povoliť priradenie viacerých rolí počas užívateľovho vytvorenia a úpravy účtu. To môže byť užitočné pri práci s rolami, ktoré nie sú definované v WordPress jadre, napr. z e-commerce alebo LMS pluginov.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
sk: Povoliť vlastné usporiadanie rôznych "hierarchických" typov obsahu alebo tých, ktoré podporujú "atribúty stránky". Pre povolené typy obsahu sa zobrazí nová podponuka "Poradie". Stránka so zoznamom "Všetky {Príspevky}" pre povolené typy príspevkov v programe wp-admin automaticky použije vlastné poradie.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
sk: Povoľte režim ladenia a odošlite informácie o ladení súboru WordPress debug.log.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
sk: Povoliť pridanie prihlásenia, odhlásenia a dynamického prihlásenia/odhlásenia do ľubovoľnej položky v menu.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
sk: Povoliť duplikovanie stránok, príspevkov a vlastných príspevkov jedným kliknutím. Zodpovedajúce výrazy taxonómie a meta údaje príspevkov budú tiež duplikované.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
sk: Povoliť stránkam, príspevkom a/alebo vlastným typom príspevkov trvalé odkazy, ktoré odkazujú na externé adresy URL. Pre zvýšenie bezpečnosti a výhody SEO bude pridaný aj atribút rel="noopener noreferrer nofollow". Kompatibilné s odkazmi pridanými pomocou <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Odkazy na stránky</a>.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
sk: Povoliť nahrávanie <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> súborov do knižnice multimédií. Môžete previesť svoje existujúce súbory PNG, JPG a GIF pomocou nástroja, ako je <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enhance List Tables
sk: Vylepšiť zoznam tabuliek

en: Enhancements
sk: Vylepšenia (ASE)

en: Error:
sk: Chyba:

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: External Permalinks
sk: Externé trvalé odkazy (permalinky)

en: Failed Login Attempts Log
sk: Denník neúspešných pokusov o prihlásenie

en: Failed login attempts:
sk: Neúspešné pokusy o prihlásenie:

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Find Out More
sk: Zistiť viac

en: First
sk: Prvé

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
sk: Vynútiť otvorenie všetkých odkazov na externé stránky v obsahu príspevku, kde sa používa háčik <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> na novej karte prehliadača prostredníctvom atribútu target="_blank". Pre zvýšenie bezpečnosti a výhody SEO bude pridaný aj atribút rel="noopener noreferrer nofollow".

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
sk: Vynútiť použitie vyššie definovaného mena odosielateľa/e-mailu. Prepíše nastavenia nastavené inými pluginmi (doplnkami).

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
sk: Plná podpora obrázkov vo formáte AVIF vyžaduje, aby váš server/hosting mal <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD rozšírenie</a> skompilované s podporou súborov AVIF v PHP 8.1 alebo vyššie, alebo, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 alebo vyššie</a> nainštalované. Bez oboch môžete stále nahrávať súbory AVIF, ale bez automatického generovania menších veľkostí miniatúr. Väčšina z <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">moderných desktopových a mobilných prehliadačov</a> podporuje zobrazovanie obrázkov vo formáte AVIF.

en: Get ASE Pro
sk: Získať ASE Pro

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
sk: Rozšíriť správcovské (admin) WP menu, aby ste mohli lepšie umiestniť širšie položky.

en: Heading
sk: Nadpis

en: Heartbeat Control
sk: Heartbeat Control (kontrola opakovaných pulzov)

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
sk: Pomôžte ostatným predmetom ASE a mozno <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> do vášho jazyka.

en: Hide Admin Bar
sk: Skryť panel správcu (admin bar)

en: Hide Admin Notices
sk: Skryť oznámenia správcu

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
sk: Skryť panel správcu (admin bar) na frontende pre všetky alebo niektoré užívateľ role.

en: Hide until toggled
sk: Skryť, kým sa neprepne

en: I've reviewed
sk: Už som dal recenziu/hodnotenie

en: I've shared
sk: Zdieľal som

en: IP Address<br />Last Username
sk: IP Adresa<br />Posledné užívateľské meno

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
sk: Ak je nastavené, na doručovanie vašich e-mailov sa použije nasledujúca služba/účet SMTP.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
sk: Ak je nastavené nasledujúce meno/e-mail odosielateľa prepíše predvolené hodnoty jadra WordPress, ale stále ho môžu prepísať iné pluginy (doplnky), ktoré umožňujú vlastné meno/e-mail odosielateľa, napr. pluginy formulárov.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
sk: Ak sa niečo pokazí</strong> a musíte znovu získať prístup k svojmu účtu ako administrátor, navštívte nasledujúcu URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Ak používate <strong>Ninja Firewall</strong>, zrušte začiarknutie políčka „Blokovať pokusy o získanie oprávnení správcu“ v nastaveniach Politiky brány firewallu predtým, ako sa pokúsite zobraziť ako nesprávcovský užívateľ <strong>zabráňte uzamknutiu</strong> Vášho správcovského účtu.

en: Image Sizes Panel
sk: Panel veľkosti obrázkov

en: Image Upload Control
sk: Ovládanie nahrávania obrázkov

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
sk: Zlepšite užitočnosť stránok zoznamov pre rôzne typy príspevkov a taxonómie, médiá, komentáre a používateľov pridaním / odstránením stĺpcov a prvkov.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
sk: Vložte &lt;hlavu&gt;, &lt;telo&gt; a &lt;päta&gt; kód

en: Invalid username/email or incorrect password.
sk: Nesprávne užívateľské meno/email alebo heslo.

en: Keep as is
sk: Ponechať tak, ako to je

en: Last
sk: Posledné

en: Last Attempt On
sk: Posledný pokus o

en: Last Login
sk: Posledné prihlásenie

en: Last Login Column
sk: Stĺpec posledného prihlásenia

en: Left Side
sk: Ľavá strana

en: Limit Login Attempts
sk: Obmedziť pokusy o prihlásenie

en: Limit to
sk: Obmedziť na

en: Lines
sk: Obrázok čiar

en: List view
sk: Zobrazenie zoznamu

en: Log In | Log Out
sk: Prihlasovanie | Odhlasovanie

en: Log In/Out Menu
sk: Menu Prihlásenia/Odhlásenia

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
sk: Zaznamenať, kedy sa používatelia na lokalite naposledy prihlásili, a zobrazte dátum a čas v tabuľke zoznamu používateľov.

en: Login ID Type
sk: Typ prihlasovacieho ID

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
sk: Zdá sa, že niektoré z týchto bezplatných vylepšení boli užitočné pre vašu stránku?

en: Maintenance Mode
sk: Režim údržby

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
sk: Pre túto stránku je momentálne zapnutý režim údržby.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
sk: Spravujte súbory ads.txt a app-ads.txt

en: Manage robots.txt
sk: Spravovať súbor robots.txt

en: Max height:
sk: Maximálna výška:

en: Max width:
sk: Maximálna šírka:

en: Media Library Infinite Scrolling
sk: Nekonečné posúvanie knižnice médií

en: Media Replacement
sk: Výmena médií

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
sk: Upravte interval rozhrania WordPress Heartbeat API (“opakované pulzy” pre vykonávanie pravidelných úloh, ktoré ovplyvňujú záťaž servera na CPU) alebo ho zakážte na stránkach správcu, obrazovkách vytvárania/úprav príspevkov a/alebo na frontende. To pomôže znížiť zaťaženie procesora na serveri.

en: Multiple User Roles
sk: Viacnásobný užívateľské role

en: Never
sk: Nikdy

en: New login URL:
sk: Nová prihlasovacia URL adresa:

en: Next
sk: Ďalšie

en: No data available in table
sk: V tabuľke nie sú k dispozícii žiadne údaje

en: No matching records found
sk: Nenašli sa žiadne zodpovedajúce záznamy

en: None
sk: Žiadne

en: Not available
sk: Nie je k dispozícii

en: Notices
sk: Oznámenia

en: Obfuscate Author Slugs
sk: Zahmliť autorské slughs

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
sk: Zahmlite e-mailovú adresu, aby ste zabránili spamovým robotom v ich zbere, ale aby zostala čitateľná pre ľudských návštevníkov, ako bežná e-mailová adresa.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
sk: Zahmlite verejne odhalené adresy URL stránok autorov, ktoré zobrazujú používateľom slughs (URL vysvetľujúci jej obsah) / používateľské mená, napr.: <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, a výstup chýb 404 pre pôvodné adresy URL. Tiež zahmlieva v /wp-json/wp/v2/users/ koncové body REST API (používajú sa na výmenu dát medzi rôznymi aplikáciami).

en: On admin pages
sk: Na stránkach správcu

en: On post creation and edit screens
sk: Na vytváranie príspevkov a úpravu obrazoviek

en: On the frontend
sk: Na frontende (viditeľné pre užívateľov)

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
sk: Ups, niečo sa pokazilo</span>.<br />Dôkladne skontrolujte nastavenia a cieľovú e-mailovú adresu.

en: Open All External Links in New Tab
sk: Otvárať všetky externé odkazy na novej karte prehliadača

en: Optimizations
sk: Optimalizácia

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
sk: Alebo pomôžte zlepšíť ASE pomocou <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">poskytnutím spätnej väzby</a>.

en: Order
sk: Poradie

en: Password
sk: Heslo

en: Password Protection
sk: Ochrana hesla

en: Password protection is currently enabled for this site.
sk: Pre túto stránku je momentálne zapnutá ochrana heslom.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
sk: Chrániť heslom celú stránku ak chcete skryť obsah stránky z verejného prístupu a pre botov vyhľadávačov / prehliadačov. Prihlásený administrátori majú stále prístup k stránke ako obvykle.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
sk: Vykonajte 301 (trvalé) presmerovanie na domovskú stránku pre všetky 404 (nenájdené) stránky.

en: Perform Replacement
sk: Vykonať výmenu

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
sk: Prosím vymažte svoju vyrovnávaciu pamäť</strong> po zapnutí alebo vypnutí režimu údržby. To zaisťuje, že návštevníci vidia buď stránku údržby alebo skutočný obsah každej stránky.

en: Please consider supporting ASE.
sk: Prosím zvážte podporu ASE.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
sk: Zabráňte nafúknutiu databázy obmedzením počtu revízií, ktoré sa majú zachovať pre niektoré alebo všetky typy príspevkov, ktoré podporujú revízie.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
sk: Zabráňte útokom hrubou silou obmedzením počtu neúspešných pokusov o prihlásenie na jednu IP adresu.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
sk: Zabráňte spusteniu alebo načítaniu menších komponentov. Zvýšte bezpečnosť stránky, o niečo rýchlejšie sa načítajte a optimalizujte ju na prehľadávanie vyhľadávacími nástrojmi.

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
sk: Chráňte svoj web pred hrubou silou, útokmi DOS a DDOS prostredníctvom <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. A zakáže tiež spätné odkazy a pingbacky (Vďaka pingbackom a spätným odkazom zistíte, že niekto odkazuje práve na váš článok alebo stránku).

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
sk: Znova zapnite nekonečné posúvanie v zobrazení mriežky knižnice médií. Užitočné pre scrollovanie cez veľkú knižnicu médií (s veľkým množstvom súborov).

en: Redirect 404 to Homepage
sk: Presmerovať 404 na Domovskú stránku

en: Redirect After Login
sk: Presmerovať po prihlásení

en: Redirect After Logout
sk: Presmerovanie po odhlásení

en: Redirect to:
sk: Presmerovať na:

en: Remove 'Howdy'
sk: Odstrániť 'Zdravím' z pravého horného rohu pred menom

en: Remove WordPress logo/menu
sk: Odstrániť WordPress logo/menu

en: Remove comments column
sk: Odstrániť stĺpec komentárov

en: Remove comments counter/link
sk: Odstrániť počítadlo komentárov/odkaz

en: Remove customize menu
sk: Odstrániť menu prispôsobenia

en: Remove new content menu
sk: Odstrániť nové obsahové menu

en: Remove tags column (for posts)
sk: Odstrániť stĺpec značiek (tagov) pre príspevky

en: Remove the Help tab and drawer
sk: Odstráňte záložku Pomocník a zásuvku

en: Remove updates counter/link
sk: Odstrániť počítadlo aktualizácií/odkaz

en: Remove various elements from the admin bar.
sk: Odstráňte rôzne prvky z panela správcu (admin baru).

en: Replace Media
sk: Nahradiť média

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
sk: Zmeňte veľkosť novo odovzdaných veľkých obrázkov na menší rozmer a odstráňte pôvodne nahrané súbory. BMP a netransparentné PNG sa skonvertujú na JPG a zmení sa ich veľkosť.

en: Restrict login ID to username or email address only.
sk: Obmedziť prihlasovacie ID iba na používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

en: Review
sk: Recenzia

en: Revisions Control
sk: Kontrola revízií

en: Right Side
sk: Pravá strana

en: SE Visibility: OFF
sk: SE Viditeľnosť: OFF

en: SSL
sk: TLS

en: SVG Upload
sk: Nahrávanie SVG súborov

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
sk: Uloženie je zakázané: %s momentálne to upravuje stránka.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
sk: Uloženie je zakázané: %s momentálne to upravuje príspevok.

en: Search Engines Visibility Status
sk: Stav viditeľnosti pre vyhľadávače

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
sk: Vyhľadávače sú odrádzané od indexovania tejto stránky. Kliknutím zmeníte nastavenia.

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select New Media File
sk: Vyberte položku Nový mediálny súbor

en: Select an Image
sk: Vyberte obrázok

en: Send Now
sk: Odoslať teraz

en: Sending test email...
sk: Odosielam testovací email...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
sk: Po prihlásení nastavte vlastnú adresu URL presmerovania pre všetky alebo niektoré roly používateľov.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
sk: Po odhlásení nastavte vlastnú adresu URL presmerovania pre všetky alebo niektoré roly používateľa.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
sk: Nastavte vlastné meno odosielateľa a e-mail. Voliteľne použite externú službu SMTP, aby ste zabezpečili, že e-maily s upozorneniami a transakciami z vašej stránky budú doručené do priečinka doručenej pošty.

en: Set interval to once every
sk: Nastavte interval raz za každú

en: Set the password:
sk: Nastaviť heslo:

en: Set width to
sk: Nastaviť šírku na

en: Share about ASE on:
sk: Zdieľať plugin ASE na:

en: Show All
sk: Zobraziť všetko

en: Show Custom Taxonomy Filters
sk: Zobraziť Vlastné Filtre taxonómie

en: Show ID column
sk: Zobraziť ID stĺpec

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
sk: Zobraziť ID v riadkoch akcií spolu s odkazmi pre Upraviť, Zobraziť atď.

en: Show Less
sk: Zobraziť menej

en: Show _MENU_ entries
sk: Zobraziť položky _MENU_

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
sk: Zobraziť prispôsobiteľnú stránku údržby na frontende (viditeľnú pre návštevníkov) pri vykonávaní krátkej údržby pre vašu stránku. Prihlásený administrátori môžu stránku zobraziť stále ako obvykle.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
sk: Zobraziť ďalší filter (filtre) v tabuľkách zoznamov pre hierarchické, vlastné taxonómie.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
sk: Zobraziť stav panela správcu, keď sú vyhľadávače nastavené tak, aby boli odrádzané od indexovania stránky. Toto je nastavené pomocou označovacieho políčka „Viditeľnosť pre vyhľadávače“ v menu (WordPress stránky) - Nastavenia - Čítanie.

en: Show excerpt column
sk: Zobraziť stĺpec úryvku

en: Show featured image column
sk: Zobraziť stĺpec s odporúčaným obrázkom

en: Show file size column in media library
sk: Zobraziť stĺpec veľkosti súboru v knižnici médií

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
sk: Zobraziť rýchle zhrnutie systému na nástenke vo widgete "Na prvý pohľad". Zahŕňa zobrazenie softvéru webového servera, verziu PHP, databázový softvér a IP adresa servera.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
sk: Zobrazuje sa 0 až 0 z 0 záznamov

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
sk: Zobrazuje sa _START_ až _END_ záznamov _TOTAL_

en: Site Identity on Login Page
sk: Identita lokality na prihlasovacej stránke

en: Someone
sk: Niekto

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené upravovať túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sk: Ľutujeme, nemáte povolenie upravovať tento príspevok.

en: Stripes
sk: Obrázok s pásikmi

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
sk: Testovací email bol úspešne spracovaný</span>.<br />Skontrolujte prosím cieľovú e-mailovú schránku a overte úspešné doručenie.

en: The Pro version of ASE is here! Lifetime Deal (LTD) available.
sk: Pro verzia ASE je tu! Dostupná doživotná licencia (DL).

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
sk: Aktuálny súbor bude nahradený nahraným/vybraným súborom (rovnakého typu) pri zachovaní aktuálneho ID, dátumu zverejnenia a názvu súboru. Žiadne existujúce odkazy sa teda neprerušia.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
sk: Na tejto stránke dnes prebieha dlhšia údržba. Vďaka za trpezlivosť.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
sk: Ak chcete vylúčiť obrázok z konverzie a zmeny veľkosti, pridajte k názvu súboru príponu '-nr', napr. bird-photo-4k-nr.jpg

en: Translate
sk: Preložiť

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
sk: Spustiť zverejňovanie naplánovaných príspevkov všetkých typov označených ako „zmeškaný plán“ pri každej návšteve stránky.

en: Use Selected Image
sk: Použite vybraný obrázok

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
sk: Na zobrazenie e-mailovej adresy na frontende vašej stránky použite krátky kód (shordcode), ako sú nasledujúce príklady: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="janko@stranka.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="janko@stranka.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
sk: Použite ikonu stránky a URL ak chcete nahradiť predvolené WordPress logo s odkazom na wordpress.org na prihlasovacej stránke. Prejsť na <a href="%1$s">Všeobecné nastavenia</a> alebo <a href="%2$s">Prispôsobenie</a> ak chcete nastaviť alebo zmeniť svoju ikonu stránky.

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Username only
sk: Iba používateľské meno

en: Utilities
sk: Pomocné nástroje

en: Validate with:
sk: Overiť pomocou:

en: Various Admin UI Enhancements
sk: Rôzne vylepšenia administračného rozhrania

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
sk: Rôzne, menšie vylepšenia pre odlišné časti administračného rozhrania.

en: View
sk: Zobraziť

en: View Admin as Role
sk: Zobraziť správcu ako rolu

en: View Content
sk: Zobraziť obsah

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
sk: Zobraziť administrátorské stránky a stránku (prihlásený) ako jednu z neadministrátorských užívateľských rolí.

en: We'll be back soon.
sk: Čoskoro sa vrátime.

en: Welcome to WordPress
sk: Vitajte na WordPresse

en: Wider Admin Menu
sk: Širšie správcovské (admin) menu

en: Write a quick, 5-star review for ASE
sk: Napíšte rýchlu, 5-hviezdičkovú recenziu pre ASE

en: e.g. backend
sk: napr. backend

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
sk: neúspešné pokusy o prihlásenie povolené pred 15 minútovým vymknutím

en: for:
sk: pre:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
sk: vymknutie/-a zablokuje ďalšie pokusy o prehlásenie na 24 hodín

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
sk: pixels <span class="faded">(Predvolene je 1920 pixelov)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
sk: pixels. <span class="faded">(Predvolene je 1920 pixelov)</span>

en: revisions for:
sk: revízia pre:

en: with AVIF support
sk: s podporou obrázkov vo forme AVIF

en: without AVIF support
sk: bez podpory obrázkov vo forme AVIF
